Про нас

Технологія наливних підлог «Коутекс»® тільки від групи компаній «Дайвер» отримала оцінку «Вища Проба», нагороджена дипломами, відзначена патентами, завірена сертифікатами.

Промислові бетонні підлоги виконуються нашими фахівцями з дотриманням усіх технологій, будівельних норм і правил – стандартів якості. 

Самовирівнювальні технології пристрою наливної підлоги на ряду з композиціями «Коутекс» знайшли широке застосування як в харчовій промисловості, так і в багатьох інших сферах. Поліуретанові покриття так само використовуються при влаштуванні наливних підлог «Коутекс».

Герметизація і гідроізоляція басейнів, водних резервуарів, дамб і тунелів, а також ремонт трубопроводу, зокрема і високого тиску, ремонт кораблів і понтонів як на суші, так і під водою, з успіхом здійснюються за допомогою наших полімерних композицій «Коутекс».

Хочеться відзначити, що так звані: «Антистатичні підлоги, «Хімстійкі підлоги», «Промислові підлоги», «Підлоги наливні», «Заливні підлоги», «Поліуретанові підлоги», «Рідкі підлоги», «Епоксидні підлоги», «Паропроникні підлоги», «Підлоги на водника», «Бетонні підлоги», «Самовирівнювальні підлоги», «Промо підлоги», «Деко підлоги» й інші назви – всі вони підходять для найбільш повного опису того, що ми виробляємо і чим займаємося.

Компанія «Дайвер» – єдиний виробник своїх власних полімерних композицій «Коутекс». Ніяких інших полімерних підлог під цією назвою не існує. Такі назви полімерних підлог як: «Еко-текс», «Коут», «Текс», «Коуттекс» та інші назви, що зустрічаються в Інтернеті – просто відмінні вигадки недобросовісних конкурентів. Також ставимо до відома наших споживачів, що ніякої полімерної композиції на основі південнокорейської епоксидної смоли не існує.

НОВИНКА! Шановні Замовники, Партнери і конкуренти, повідомляємо, що нашим підприємством зареєстровані нові торгівельні марки «Коут» та «КОУТТЕКС». Всі співзвучні з нашою назвою матеріали – це спроба використання вже існуючого іміджу якісного українського матеріалу під назвою «Коутекс». 

Застосування наливних підлог Коутекс

Промислові підлоги – наливна підлога «Коутекс» (дивись наливні підлоги відео) використовується при всіх видах будівництва на підприємствах харчової, хіміко-фармацептичної, машинобудівної, целюлозно-паперової, електронної, нафтопереробної, легкої промисловості, лікувально-медичних закладах, маніпуляційних, перев'язувальних, операційних, підсобних приміщень, атомних електростанціях та інших виробництвах.

Полімерні підлоги (композиції) нашої розробки застосовуються для просочення і зміцнення бетонних основ, гідроізоляції, герметизації та антикорозійного захисту металевих конструкцій, ремонту нафто- і газопроводів під тиском і під водою, в судноремонті як сировинний компонент для виробництва склопластикових виробів.

Наливна підлога «Коутекс» використовується в дизайнерських розробках для покриття поверхонь виробів нестандартних форм, а також як захисне покриття з високими декоративними властивостями при виготовленні елементів меблів та інтер'єру. 

Вироблена нашим підприємством полімерна наливна підлога «Коутекс» застосовуються при проведенні ремонтних і будівельних робіт на ВП «ЗАЕС», ВП «РАЕС», ВП «ХАЕС», ВП «ЮУ АЕС». Матеріал повністю сумісний із полімерними матеріалами та полімерними підлогами, застосовуваними раніше на АЕС.

У виробництві наливних підлог в Україні наша компанія стала справжнім лідером, завдяки створенню та активному втіленню полімерної підлоги (композиції) KOUTEX «Коутекс»®.

Досвід співробітників компанії «Дайвер» дозволяє мобільно вирішувати питання по модифікації полімерної підлоги (композиції) при вирішенні різних технічних завдань – антистатична підлога, хімстійка підлога, стійка до стирання підлога, а також таких як герметизація і гідроізоляція міжпанельних блоків, ущільнення гермолюків, захист та відновлення (лікування щилин) залізобетонних та металоконструкцій, відновлення деформаційних швів бризкальних басейнів, зміцнення, формування і планування підстави, полімерна покрівля по бетонній основі, рішення будь-якої колірної гами під замовлення.

Також виготовляємо:

- 3D фартухи;
- 3D плитки;
- 3D панно із скла;
- 3D шпалери;
- скло для дверей;
- фасади для шаф-купе;
- декоративні картини із скла.
- стінові панелі;
- предмети інтер'єру на замовлення.

Якісно та швидко відтворюємо будь-який ескіз.

Окрім цього, фахівці нашої компанії зможуть виготовити точно таку продукцію як зазначено вище, тільки вже без 3D ефектів.

У нас можна купити декоративні блискітки та каміння для прикрашання різноманітних виробів із скла.

Наливні підлоги: промислові наливні в Україні, наливні підлоги ціна Черкаси, декоративні наливні підлоги, Київ. Наливні підлоги Кривий Ріг, фото, відео. Полімерні наливні підлоги Кривий Ріг- технологія «Коутекс». Підлоги 3d наливні декоративні в Києві – прекрасна ціна та якість наливних підлог в Україні, СНД.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

Відтепер наливну підлогу можна зробити власноруч
25 листопада 2019 в 09:43

Наша компанія пропонує безкоштовний супровід в виготовлені наливних полімерних, поліурітанових та епоксидних підлог. Це підлоги із ефектом 3D, однокольорові, багатокольорові, техничні та промислові підлоги різного ступеню…

 
Скіналі 3D: нові дизайни у наявності!
23 жовтня 2019 в 08:49

У нас для Вас гарна новина! Тепер Ви можете замовити скіналі 3D для кухні, ванної та інших приміщень. У каталозі представлені різноманітні дизайни яскравих різнобарвних скіналі з 3D-ефектом. Ми завжди дбаємо, щоб асортимент…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create