Пошук по сайту

Шукати

Прайси

Наливна підлога та полімерні матеріали

14.02.2014

Наливна підлога та полімерні матеріали Асортимент та ціни на продукцію від Групи компаній «Дайвер».

 

 

Про компанію

Технологія наливних підлог «Коутекс»® тільки від групи компаній «Дайвер» отримала оцінку «Вища Проба», нагороджена дипломами, відзначена патентами, завірена сертифікатами.

Промислові бетонні підлоги виконуються нашими фахівцями з дотриманням усіх технологій, будівельних норм і правил – стандартів якості. 

Самовирівнювальні технології пристрою наливної підлоги на ряду з композиціями «Коутекс» знайшли широке застосування як в харчовій промисловості, так і в багатьох інших сферах. Поліуретанові покриття так само використовуються при влаштуванні наливних підлог «Коутекс».

Герметизація і гідроізоляція басейнів, водних резервуарів, дамб і тунелів, а також ремонт трубопроводу, зокрема і високого тиску, ремонт кораблів і понтонів як на суші, так і під водою, з успіхом здійснюються за допомогою наших полімерних композицій «Коутекс».

Хочеться відзначити, що так звані: «Антистатичні підлоги, «Хімстійкі підлоги», «Промислові підлоги», «Підлоги наливні», «Заливні підлоги», «Поліуретанові підлоги», «Рідкі підлоги», «Епоксидні підлоги», «Паропроникні підлоги», «Підлоги на водника», «Бетонні підлоги», «Самовирівнювальні підлоги», «Промо підлоги», «Деко підлоги» й інші назви – всі вони підходять для найбільш повного опису того, що ми виробляємо і чим займаємося.

Компанія «Дайвер» – єдиний виробник своїх власних полімерних композицій «Коутекс». Ніяких інших полімерних підлог під цією назвою не існує. Такі назви полімерних підлог як: «Еко-текс», «Коут», «Текс», «Коуттекс» та інші назви, що зустрічаються в Інтернеті – просто відмінні вигадки недобросовісних конкурентів. Також ставимо до відома наших споживачів, що ніякої полімерної композиції на основі південнокорейської епоксидної смоли не існує.

НОВИНКА! Шановні Замовники, Партнери і конкуренти, повідомляємо, що нашим підприємством зареєстровані нові торгівельні марки «Коут» та «КОУТТЕКС». Всі співзвучні з нашою назвою матеріали – це спроба використання вже існуючого іміджу якісного українського матеріалу під назвою «Коутекс». 

Застосування наливних підлог Коутекс

Промислові підлоги – наливна підлога «Коутекс» (дивись наливні підлоги відео) використовується при всіх видах будівництва на підприємствах харчової, хіміко-фармацептичної, машинобудівної, целюлозно-паперової, електронної, нафтопереробної, легкої промисловості, лікувально-медичних закладах, маніпуляційних, перев'язувальних, операційних, підсобних приміщень, атомних електростанціях та інших виробництвах.

Полімерні підлоги (композиції) нашої розробки застосовуються для просочення і зміцнення бетонних основ, гідроізоляції, герметизації та антикорозійного захисту металевих конструкцій, ремонту нафто- і газопроводів під тиском і під водою, в судноремонті як сировинний компонент для виробництва склопластикових виробів.

Наливна підлога «Коутекс» використовується в дизайнерських розробках для покриття поверхонь виробів нестандартних форм, а також як захисне покриття з високими декоративними властивостями при виготовленні елементів меблів та інтер'єру. 

Вироблена нашим підприємством полімерна наливна підлога «Коутекс» застосовуються при проведенні ремонтних і будівельних робіт на ВП «ЗАЕС», ВП «РАЕС», ВП «ХАЕС», ВП «ЮУ АЕС». Матеріал повністю сумісний із полімерними матеріалами та полімерними підлогами, застосовуваними раніше на АЕС.

У виробництві наливних підлог в Україні наша компанія стала справжнім лідером, завдяки створенню та активному втіленню полімерної підлоги (композиції) KOUTEX «Коутекс»®.

Досвід співробітників компанії «Дайвер» дозволяє мобільно вирішувати питання по модифікації полімерної підлоги (композиції) при вирішенні різних технічних завдань – антистатична підлога, хімстійка підлога, стійка до стирання підлога, а також таких як герметизація і гідроізоляція міжпанельних блоків, ущільнення гермолюків, захист та відновлення (лікування щилин) залізобетонних та металоконструкцій, відновлення деформаційних швів бризкальних басейнів, зміцнення, формування і планування підстави, полімерна покрівля по бетонній основі, рішення будь-якої колірної гами під замовлення.

Також виготовляємо:

- 3D фартухи;
- 3D плитки;
- 3D панно із скла;
- 3D шпалери;
- скло для дверей;
- фасади для шаф-купе;
- декоративні картини із скла.
- стінові панелі;
- предмети інтер’єру на замовлення.

Якісно та швидко відтворюємо будь-який ескіз.

Окрім цього, фахівці нашої компанії зможуть виготовити точно таку продукцію як зазначено вище, тільки вже без 3D ефектів.

У нас можна купити декоративні блискітки та каміння для прикрашання різноманітних виробів із скла.

Наливні підлоги: промислові наливні в Україні, наливні підлоги ціна Черкаси, декоративні наливні підлоги, Київ. Наливні підлоги Кривий Ріг, фото, відео. Полімерні наливні підлоги Кривий Ріг- технологія «Коутекс». Підлоги 3d наливні декоративні в Києві – прекрасна ціна та якість наливних підлог в Україні, СНД.

 
 

Контакти

3D шпалери, 3D плитка, 3D підлога, Україна - Група компаній «Дайвер»
(основний офіс)

50047, Україна, Дніпропетровська, Кривий Ріг, 23 Лютого, будинок 164, офіс 8
  • +38 (097) 142-01-XX

Питання і відповіді

Наливна підлога: які переваги?

31 жовтня 2017 в 09:06 відповідей: 1
 
 

Що таке кухонний фартух зі скла?

31 жовтня 2017 в 09:03 відповідей: 1
 
 

Де знайти сяючі шпалери 3d для стін?

31 жовтня 2017 в 08:51 відповідей: 1
 
 
 
 
Замовлення послуги
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги